تبلیغات
رنگارنگ(مد روز لباس و فشن وکد جاوا) - نکات مهم در روابط زناشویی قسمت دوم

نکات مهم در روابط زناشویی قسمت دوم

پنجشنبه 27 فروردین 1388  12:06 ب.ظ

نوع مطلب :اموزش روابط زناشویی ،اموزش روابط جنسی ،

غلب زنانیکه شوهر پیر اختیار کرده اند پس از چند سال بی شوهر شده و با چند بچه ریز و درشت ویلان می مانند و همینطور مردانی که با زنشان تناسب سن نداشته اند عمرشان زودتر به پیری رسیده و مرده اند و بچه هایشان بی سرپرست مانده اند.

مسئله دیگر تناسب زیبایی بین زن و مرد است این مسئله یکی از اساسی ترین شروط هم بستگی است زیرا اگر تناسب زیبایی بین زن و مرد نباشد اگر مرد از زن زیباترباشد و بالعکس نظر مردها با زنهای مخالف خود را جلب می کند و صدی هفتاد تا هشتاد این سوء نظرها به انحراف مرد یا زن میگراید و اساس زناشویی از هم گسیخته می گردد.

شرط دیگر متناسب بودن ثروت زن و شوهریست زنیکه ثروتش بیش از شوهرش باشد مدام به او فخر می کند و چون از طفولیت عادت به راحتی و عیش و نوش کرده است می خواهد عیشو عشرتهای دوران کودکی در خانه شوهر باشد و تمام خواسته های نفسانی او جامه عمل بپوشد ولی چونان غیر ممکن به نظر می رسد و هیچکس قادر نخواهد بود افسانه های خیلی را صورت حقیقت دهد اینست که بین زن و شوهر اختلاف می باشد و باعث دگرگونی میان خانواده ها می شود.

امروزه مرضی اخلاقی در میان زنان رواج یافته است بدین معنی که آنچه را می بینند از شوهر تقاضا می کنند مثلأ با دیدن فیلمهای رنگارنگ و البسه خوشدوخت و خوش طرح هنرپیشگان به تقلید از آنها بر می خیزند و می خواهند لباسشان را شبیه آنها نمایند.

نوشته شده توسط: جومونگ جومونگ | آخرین ویرایش:- | نظرات ()

برچسب ها: روابط جنسی ،