تبلیغات
رنگارنگ(مد روز لباس و فشن وکد جاوا) - & عکس از هدیه تهرانی و همسرش&

& عکس از هدیه تهرانی و همسرش&

جمعه 11 اردیبهشت 1388  05:55 ب.ظ

نوع مطلب :عکس بازیگران زن ،

«هدیه تهرانی سرانجام پای سفره عقد نشست تا رسما تشكیل زندگی مشترك بدهد. این مهم‌ترین خبر روزهای ابتدایی سال 8۶ بود. هدیه تهرانی در آستانه 3۶ سالگی ازدواج كرد آن هم نه با یك بازیگر یا فرد شناخته شده‌ای برای اهالی هنر و مردم.
هومن بهمنش متولد بهمن ماه است. اصلیت او سنندجی است و خانواده‌اش در لاهیجان اقامت دارند. او لیسانس سینما از دانشگاه اصفهان است و به همین دلیل چند سالی ساكن اصفهان بوده است. او هم‌اكنون در تهران _شهرك غرب_ سكونت دارد و البته یك پژو 206 هم دارد. تهرانی و هومن بهمنش اولین روز سال 138۶ با حضور جمعی از نزدیكان و خانواده آنها به عقد یكدیگر درآمدند تا زندگی مشترك آنها آغاز شود.»


لاهیجانیها: هدیه تهرانی عروس لاهیجانیها

بعد از کلی اخبار سیاسی و اجتماعی و تحلیل و ... خواندن خبر ازدواج یک هنرمند برجسته و محبوب سینمای ایران در این سایت هم میتواند در نوع خود جالب باشد . راست و دروغش با شما . عده ای میگویند دروغ 13 سال بوده و عده ای هم قبول دارند . واقعیت اینکه من در حال سرچ برای موضوعی دیگر بودم که به این مطلب برخوردم . هدیه تهرانی عروس لاهیجانی ها شد .
در اولین روز سال 86 و در سن 36 سالگی هدیه تهرانی در کنار هومن بهمنش بر سر سفره عقد نشستند و با حضور جمعی از نزدیکانشان زندگی مشترکشان را آغاز کردند .هدیه تهرانی متولد اول تیر ماه 1351 شمسی در تهران، این اولین مطالبی است كه در دفتر قطور محضر بدون درج جزئیات بیشتر درج می شود. بالاخره سوپپر استار سینمایی ایران پای سفره عقد می نشیند و او و اقا داماد خوشبخت در دفتر ثبت 46 امضا می زنند. از شاهدان این ازدواج هیلدا خواهر كوچكتر هدیه تهرانی كه او هم در هنر دستی بر اتش دارد و مادرش می توان نام برد.
هومن اما متولد بهمن ماه 1359است . لیسانس كارگردانی سینمایش را از دانشگاه اصفهان گرفته است. اقا داماد خوش شانس كه اصالتا لاهیجانی است و در این شهر بزرگ شده ، اکنون ساکن شهرک غرب تهران است. او 8 سالی كوچكتر از عروس بلند آوازه خویش است اما عشق كوچك و بزرگی نمی شناسد. پدر و مادرش هنوز هم در لاهیجان به كار پرورش گل فعالیت دارند.
میگویند که آشنائی هومن بهمنش و هدیه تهرانی در فیلم جدید کیارستمی " شیرین " اتفاق افتاد ، جائیکه هومن به عنوان فیلمبردار و هدیه به عنوان دستیار کارگردان ، برنامه ریز و بازیگر در آن مشغول بودند . در این فیلم 90 بازیگر زن سینمای ایران جلو دوربین رفته اند و هر کدام یک پلان بازی می کنند .

بهمنش همچنین مدیر تصویربرداری مستندی است که گروهی انگلیسی از روند تولید پروژه "کودکان و صلح" می سازند. در فیلم کوتاه "کودکان و صلح" 18 کارگردان از 18 کشور مشارکت دارند و در ایران نیز تهمینه میلانی بخشی از این پروژه را در تخت جمشید ساخت." هومن بهمنش به عنوان جوانترین فیلمبردار جشنواره فیلم فجر در تولید فیلم جدید عباس کیارستمی با این فیلمساز سرشناس همکاری کرده است. او همچنین با دو اثر سینمایی "آن سه" به کارگردانی نقی نعمتی و "لی لی کجاست؟" ساخته محمد شیروانی در بخش های مختلف جشنواره فیلم فجر حضور داشت."

بهمنش در خصوص فعالیت های جدید خود میگوید: "بزودی فیلمبرداری جدیدترین مستند بلند مهرداد اسکویی را آغاز می کنم. این فیلم یک اثر اپیزودیک است که محور آن را زنان تشکیل می دهند. البته من تنها یکی از این اپیزودها را فیلمبرداری می کنم. تا جایی که من اطلاع دارم، تمام این اپیزودها در تهران فیلمبرداری می شود."هومن بهمنش در بیست و سومین جشنواره فیلم کوتاه تهران که امسال برگزار شد، برای فیلمبرداری فیلم کوتاه "عشق یک روایت غمگین" به کارگردانی ابراهیم ایرج زاده جایزه بهترین فیلمبرداری را دریافت کرد.

Click to view full size image


نوشته شده توسط: جومونگ جومونگ | آخرین ویرایش:- | نظرات ()